Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Videos
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Dongguan Zhongli Instrument Technology Co., Ltd.
Ana sayfa

Dongguan Zhongli Instrument Technology Co., Ltd.

Çin Dongguan Zhongli Instrument Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Zhongli Instrument Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Olağanüstü şirket. 5 YILDIZ!!! Hızlı bir şekilde ürün gemi ve çok iyi paketlenmiş ve korumalı.Çok iyi makine ve şirket ile çok iyi iletişim. Dongguan Zhongli Instrument kullanarak son derece tavsiye ederim.

—— Remy Attalin

Satıcıdan gelen yanıt çok hızlı ve yardımcı oldu. PO / PI'nın düzenlenmesi ve onaylanması tek bir günde yapıldı. Ürün, işlem onaylandıktan sonraki ertesi gün sevk edildi. Satıcı tarafından sağlanan hizmet açısından daha tatmin edilemez. Makine tahta sandık içinde iyi doludur. Her şey iyi durumda geldi. İle gel

—— Warunee Nahauythong

Ben sohbet şimdi

Dongguan Zhongli Instrument Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Dongguan Zhongli Instrument Technology Co., Ltd. Dongguan Zhongli Instrument Technology Co., Ltd. Dongguan Zhongli Instrument Technology Co., Ltd. Dongguan Zhongli Instrument Technology Co., Ltd. Dongguan Zhongli Instrument Technology Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Markalar : ZL
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 1 Million-2.5 Million
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 80% - 90%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Biz, Dongguan Zhongli enstrüman Technology Co, Ltd Hangi Dongguan, Guangdong, Çin bulunmaktadır. Test ekipmanları teknolojisi şirketinin koleksiyon geliştirme, araştırma, üretim ve satış şirketidir.

Teknik destekli şirketler, pazarlanmış, temel insanlar. Yüksek profesyonellik, tecrübe ve yenilikçi araştırma ekibine sahip olmak ve küçük peck üretim ekibini oymak. Kurulum ve işletmeye alma, profesyonel eğitim, en ileri teknolojiye sahip şirketler, en istikrarlı kalite, en iyi fiyat, en iyi satış sonrası hizmet, müşterilerin pratik sorunlarını çözmek için, 24 saat teknik danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketin tüketiciler arasındaki ürünleri, uzun vadeli istikrarlı işbirliğine dayalı ilişkiler kurmak için pek çok ajanla birlikte daha yüksek statüye sahiptir.

Ürünlerimiz yaygın olarak kauçuk ve plastik endüstrisinde, Kağıt / karton / karton endüstrisinde, Kablo ve emaye tel endüstrisinde, Tekstil / Kumaş endüstrisinde, Ayakkabı / Deri endüstrisinde, Gıda endüstrisinde ve diğer birçok endüstride kullanılmaktadır. Aynı zamanda, tüm bilimsel araştırma birimlerine, kalite kontrol kurumlarına ve akademik alanlara uygulanabilir. Ürünlerimiz UL, ASTM, JIS, GB, ISO, TAPPI, EN, DIN, BS ve diğer iç ve dış standartlara uygundur.

Müşterilerimize laboratuvar tasarımı, planlama, yenileme ve ekipman seçimi, kurulum, eğitim, bakım, tek elden kimlik doğrulama teknolojisi hizmetleri gibi karşılaştırmalı test yönetim sistemi dahil olmak üzere daha iyi bir genel çözüm laboratuarı sağlayın.

Sözler: Tüm ekipmanın iki yıl ücretsiz bakımı, hayatın bakımı, tartışmaya danışmak hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
Dongguan Zhongli Instrument Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Fiona Zhong

Tel: +86 135 3248 7540

Faks: 86-0769-3365-7986

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)